• 17 SIE 23

Bezpłatny kurs: profilaktyka zakażeń wywołanych SARS-CoV-2 w opiece zinstytucjonalizowanej i warunkach domowych

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Profilaktyka zakażeń wywołanych SARS-CoV-2 w opiece zinstytucjonalizowanej i warunkach domowych”. Kurs trwa tylko 16 godzin. Każdy uczestnik dostanie tablet lub e-czytnik, a na nim aż 17 podręczników szkoleniowych.

„Program kursu pozwala na zapoznanie się z aspektami prawnymi nadzoru epidemiologicznego nad zakażeniami SARS-CoV-2, jak i zagadnieniami klinicznymi, a więc kompleksowo prezentuje tematykę tego zagrożenia. Atutem z pewnością jest element praktyczny dotyczący zagadnień diagnostycznych, jak też stosowania środków ochrony osobistej, co zwykle stanowi dla personelu medycznego najważniejszą kwestię i jest obciążone istotnymi konsekwencjami, tym bardziej uzasadniając potrzebę ciągłego doskonalenia pracowników sektora ochrony zdrowia. Dodatkowym walorem jest bezpłatny udział w szkoleniu, co z pewnością poprawi zainteresowanie przedmiotowym kursem” – rekomenduje szkolenie Krzysztof Saczka, zastępca głównego inspektora sanitarnego.

Jak zapisać się na kurs